Czym się zajmujemy

Czasopismo „Get creative” powstało z myślą o nauczycielach języka angielskiego pracujących z małymi dziećmi, już od 2 roku życia. Chcemy dać Państwu solidną porcję inspiracji na zajęcia, jednocześnie wychodząc naprzeciw problemom osób uczących języków obcych w przedszkolach i edukacji wczesnoszkolnej. Dzięki dwumiesięcznikowi „Get creative” pogodzicie Państwo pracę z grupami mieszanymi wiekowo, wśród dzieci piszących i niepiszących, wzbogacicie Państwo swój warsztat metodyczny i dydaktyczny. Czasopismo powstaje przy współpracy z praktykami: lektorami, nauczycielami, blogerami, którzy dzielą się swoimi sprawdzonymi pomysłami na zajęcia w przedszkolu i szkole.

O redaktor merytorycznej

Marysia Bursche

Nad wartością merytoryczną czasopisma czuwa Marysia Bursche, autorka bloga „Head full of ideas”, lektorka języka angielskiego i nauczycielka w jednym z warszawskich przedszkoli.

Cytat: