chmurka

Kim jesteśmy?

To my! Ania i Ania z Get Creative! Fanki kreatywnych pomysłów na zajęcia języka angielskiego dla młodszych dzieci. Dbałość o szczegóły, piękne grafiki, inspirujące kolory, spontaniczne pomysły, miłość do nowych produktów i projektów zarazem, ułatwianie pracy nauczycielom angielskiego, nietypowe pomysły na angielski, nauka poprzez zabawę – to lubimy!

Z miłości do angielskiego i kreatywności powstało Get Creative. Gromadzimy wokół siebie ludzi, którzy tak jak my mają głowy pełne pomysłów i chcą się nimi dzielić. Tworzymy różne projekty, za pomocą których mamy możliwość podzielenia się naszymi pomysłami na zajęcia z języka angielskiego dla małych dzieci z efektem WOW!

Group 294

O czasopiśmie

Czasopismo „Get Creative!” powstało z myślą o nauczycielach języka angielskiego pracujących z małymi dziećmi, już od 2 roku życia. Dajemy solidną porcję inspiracji na zajęcia, jednocześnie wychodząc naprzeciw problemom osób uczących języków obcych w przedszkolach i edukacji wczesnoszkolnej. Dzięki dwumiesięcznikowi „Get Creative!” pogodzicie pracę z grupami mieszanymi wiekowo, wśród dzieci piszących i niepiszących, wzbogacicie swój warsztat metodyczny i dydaktyczny.

Z kim współpracujemy?