Paulina Andruszkiewicz-Glińska

Nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej. Fanka kreatywnych rozwiązań i wplatania elementów CLIL. Autorka bloga From P. with Love - nieoczywiste uczenie języka angielskiego

Basia Bednarczyk

Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Autorka bloga BB’s Playground, na którym dzieli się pomysłami na własnoręcznie robione pomoce dydaktyczne. Pomysłodawczyni językowych warsztatów artystycznych w Białymstoku.

Monika Bigaj-Kisała

Nauczycielka angielskiego z 17-letnim doświadczeniem zdobywanym w szkołach w Polsce, Anglii i Irlandii. Od 4 lat jest metodyczką oraz trenerką nauczycieli. Wspiera metodycznie zespoły dydaktyczne w szkołach językowych, a oprócz tego szkoli nauczycieli i lektorów na konferencjach i zlotach branżowych. Autorka strony That is Evil skierowanej do anglistów.

Milena Bogusz

Od 10 lat lektorka języka angielskiego w dwujęzycznych przedszkolach i szkołach językowych. Obecnie związana z Niepublicznym Przedszkolem Językowo - Artystycznym “Leśne Skrzaty” w Warszawie Wesołej, w którym dba o realizację edukacji dwujęzycznej oraz prowadzi zajęcia z nauki czytania i pisania brytyjską metodą Jolly Phonics. W swojej pracy z dziećmi skupia się na maksymalnym wykorzystaniu języka angielskiego do komunikacji w naturalnych sytuacjach.

Marysia Bursche

Nauczycielka kontraktowa języka angielskiego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, autorka materiałów dydaktycznych i wielu autorskich pomysłów na zajęcia z dziećmi. Od ponad 6 lat prowadzi blog Head Full of Ideas, a od 2015 roku aktywnie szkoli nauczycieli z całej Polski podczas szkoleń stacjonarnych, konferencji i webinariów.

Anna Buschke

Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka Little Forest Children’s Bookshop, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli (www.littleforest.pl).

Ada Chmielewska

Z wykształcenia psycholog i certyfikowany przez Cambridge lektor języka angielskiego. W zawodzie lektora dla dzieci pracowała w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chinach i Indonezji. Prowadzi działającą w Warszawie szkołę językową speak:art Angielski dla Przedszkoli.

Agnieszka Filipkowska

Od kilku lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego m.in. w żłobkach i przedszkolach. Autorka bloga www.angnieszka.pl, na którym dzieli się pomysłami na wykorzystanie tablicy filcowej w czasie zajęć językowych.

Sylwia Grubiak

Nauczycielka angielskiego od ponad 12 lat, autorka bloga Sylwia Grubiak – Creative Teacher (www.sylwiagrubiak.pl), jedna z administratorek facebookowej grupy Nauczyciele Angielskiego. Pasjonatka nauczania poprzez gry i zabawy oraz wykorzystania TIK na lekcjach języka angielskiego.

Katarzyna Kłopska

Absolwentka filologii angielskiej UAM w Poznaniu, anglistka z Poznania, pracuje w Prywatnej Szkole Podstawowej Gaudium et Studium oraz współpracuje z wydawnictwem Nowa Era jako współautor podręczników i autor materiałów metodycznych. W swojej pracy uwielbia projekty międzynarodowe i wychodzenie z językiem poza salę lekcyjną. Prowadzi bloga PaniKasia: panikasiablog.wordpress.com.

Kasia Komarnicka

Nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej we Włodzieninie w województwie opolskim. Prelegentka Get Creative Now! Autorka bloga made by kate made by kate.

Agnieszka Kruszyńska

Asystentka w Katedrze Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadzi zajęcia z dydaktyki języka hisz pańskiego oraz nowoczesnych technologii w edukacji dla studentów. Nauczycielka języka hiszpańskiego oraz wychowawczyni. Autorka bloga z materiałami dla nauczycieli www.oleedu.pl. Fanka wykorzystywania gier językowych na lekcjach języka hiszpańskiego oraz rozwijania kreatywności uczniów.

Patrycja Krzyżostaniak

Lektorka języka angielskiego. Prowadzi swoją szkołę językową. Twórczyni strony www.veryeasyenglish.pl, na której dzieli się autorskimi materiałami dydaktycznymi.

Marlena Kubelczuk

Od ponad 8 lat nauczyciel języka angielskiego, prywatnie mama 6 letniego Ksawerego. Autorka bloga Nauczycielka Angielskiego (www.nauczycielkaangielskiego.pl).

Ewelina Kusiak

Nauczycielka języka angielskiego. Pracuje w szkole podstawowej w Krakowie. Autorka bloga Pomysły przy tablicy 

Klaudia Kwiecień

Anglistka pracująca z niemal wszystkimi grupami zaawansowania, od przedszkolaków, przez ósmoklasistów, po maturzystów. Na co dzień uczy w szkole podstawowej i językowej oraz tworzy swoje materiały, dzieląc się nimi na blogu www.inamineofideas.wordpress.com.

Patrycja Lubaczewska-Molenda

Od ponad 6 lat nauczycielka języka angielskiego w Prywatnej Szkole Podstawowej im. T. Halika w Redzie. Autorka fanpage’a Pomysłowy język angielski.

Karolina Lubas

Nauczycielka angielskiego, która uwielbia prace z dziećmi. Często wykorzystuje niekoniecznie oczywiste pomoce dydaktyczne i książki anglojęzyczne na swoich lekcjach. Na co dzień dzieli się pomysłami i materiałami na blogu www.karolinalubas.pl

Aleksandra Macenowicz

Nauczycielka z powołania, metodyczka, mama i żona. Autorka bloga Get Engspired (www.engspired.com). Ekspertka metody CLIL, którą zna z obydwu stron: była nią uczona i nią naucza. Uczy w ramach własnej działalności, prowadzi szkolenia dla nauczycieli.

Jolanta Molenda

Nauczyciel wychowania przedszkolnego z jedenastoletnim doświadczeniem zawodowym. Od 6 lat także lektor języka angielskiego. W swojej pracy wykorzystuje aktywności multisensoryczne. Lider Metody Ruchu Rozwijającego V. Sherborne. Terapeuta Integracji Sensorycznej oraz Terapeuta Ręki. Wicedyrektor Gumisiowego Przedszkola w Siemianowicach Śląskich.

Monika Niedźwiedzka

Właścicielka i lektorka szkoły językowej Smart Kids, pracuje z przedszkolakami i młodszymi dziećmi w wieku szkolnym. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i inspiruje ich na łamach bloga Małe duże.

Katarzyna Niemiec

Nauczycielka pasjonatka od 14 lat ucząca języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Autorka dwóch publikacji z piosenkami wspomagającymi naukę języka angielskiego Sing Alog All Year Long i Come And Play With Me. Od kilku lat prowadzi warsztaty Learn How To Teach dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolu i klasach I–III szkoły podstawowej.

Renata Nowakowska

Magister filologii angielskiej, lektor z ponad 10-letnim stażem. Autorka bloga „EasyPeasy” oraz poradnika „Angielski bez Podręcznika”. Konsultant metodyczny przy tworzeniu robota edukacyjnego Dino University.

Katarzyna Paciorek

Nauczycielka języka angielskiego w warszawskiej szkole językowej. Autorka bloga www.nauczycielnamiare.pl. Tworzy pomoce i materiały dla nauczycieli, które uatrakcyjnią każde zajęcia.

Joanna Patyk-Taous

Lektorka i mentorka związana zawodowo z poznańską szkołą językową Papuga. Autorka bloga z materiałami dydaktycznymi dla lektorów angielskiego patyczanka.pl.

Ilona Pawełek

Nauczycielka języka angielskiego. Jej pasją jest tworzenie materiałów dydaktycznych, które wspomagają proces nauczania. Swoimi pomysłami i propozycjami zabaw na zajęcia językowe dzieli się na blogu English Freak (www.englishfreak.pl).

Edyta Pikulska

Od ponad 10 lat lektor języka angielskiego, prowadzi własną szkołę językową Oxford Station. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, korzystając z zasad neurodydaktyki. Autorka bloga  www.edytapikulska.pl

Ewa Przybysz-Gardyza

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Ambasadorka Programu eTwinning, należy do społeczności Superbelfrzy RP, koordynator warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+, pasjonatka nowych technologii.

Kasia Bussa i Karolina Sanocka

Twórczynie jedynej w swoim rodzaju platformy Hello School oraz autorki szalonego Gramatycznego Bazgrolnika.
Kasia na co dzień realizuje ogromną pasję do przekazywania wiedzy w swojej szkole językowej, gdzie łamie schematy i kończy erę nudy na zajęciach angielskiego.
Karla to przebojowa dziewczyna i grafik do zadań specjalnych. Kreatywność połączona z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego sprawiła, że HelloSchoolowy świat stał rzeczywistością.

Małgorzata Stacha

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i języka angielskiego w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku.

Dorota Szwajka

Nauczycielka języka angielskiego, właścicielka Szkoły Oh! English, która powstała z pasji, potrzeby samorozwoju i wykorzystywania sprawdzonych metod. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki i metody oparte na intensywnej komunikacji, ruchu, śpiewaniu i aktywnej zabawie.

Magdalena Techmańska-Czapska

Właścicielka Szkoły Języka Angielskiego Stacja Edukacja, nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 w Ostrołęce. Stale wprowadza innowacje pedagogiczne doskonalące nauczanie języka angielskiego. Zwolenniczka edukacji przyjaznej mózgowi dziecka i oceniania kształtującego. Pracuje w myśl zasady, że każde dziecko zasługuje na najlepszą edukację.

Agnieszka Tolak

Nauczycielka języka angielskiego, na stałe związana ze szkołą językową Speak ART. Certyfikowany nauczyciel II stopnia nauczania gry na fortepianie metodą Lidii Bajkowskiej. Prowadząca tzw. zerówki muzyczne w warszawskich przedszkolach. Właścicielka firmy Woodblocks specjalizującej się w nauczaniu języków obcych oraz gry na fortepianie dla dzieci i młodzieży.

Katarzyna Wieczorek

Nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej oraz w oddziale przedszkolnym. Entuzjastka nowoczesnych metod nauczania z wykorzystaniem integracji sensorycznej. Swoimi pomysłami dzieli się na profilach na Instagramie i Facebooku – Lekcje na językach.

Ewa Wodzicka-Dondziłło

Metodyk kursów dziecięcych w Centrum Języków Obcych Akcent, współpracuje również ze szkołą językową Lokomotywa w Łodzi. Od ponad 6 lat prowadzi autorskie zajęcia Angielskie Bajanie dla dzieci w wieku przedszkolnym, bazujące na podejściu multisensorycznym i założeniach storytellingu. Autorka podręczników do nauki angielskiego dla dzieci oraz artykułów o nauczaniu języka angielskiego w młodszych grupach wiekowych. Twórczyni strony www.angielskiebajanie.pl.

Agnieszka Wojtaszek

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i języka angielskiego w przedszkolu i żłobku. Prowadzi Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Karuzela” w Czempiniu. Autorka zajęć Great Storries No Worries dla dzieci w wieku przedszkolnym opartych o storytlelling. Twórczyni strony fanpage’a Creative Carousel, na którym dzieli się pomysłami na zajęcia.

Natalia Zduńczyk

Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w przedszkolach. Pasjonatka komiksu, autorka fanpage’a Pani Sowa i Miś, na którym w humorystyczny sposób przekazuje wartości istotne w życiu dzieci i dorosłych.

To Top ↑