Basia Bednarczyk

Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Autorka bloga BB’s Playground, na którym dzieli się pomysłami na własnoręcznie robione pomoce dydaktyczne. Pomysłodawczyni językowych warsztatów artystycznych w Białymstoku.

Marysia Bursche

Nauczycielka kontraktowa języka angielskiego z 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, autorka materiałów dydaktycznych i wielu autorskich pomysłów na zajęcia z dziećmi. Od ponad 6 lat prowadzi blog Head Full of Ideas, a od 2015 roku aktywnie szkoli nauczycieli z całej Polski podczas szkoleń stacjonarnych, konferencji i webinariów.

Anna Buschke

Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu. Zapalona miłośniczka książek dla dzieci, dla której storytelling jest ulubionym elementem zajęć. Założycielka Little Forest Children’s Bookshop, miejsca pełnego kreatywnych pomocy dydaktycznych dla nauczycieli (www.littleforest.pl).

Ada Chmielewska

Z wykształcenia psycholog i certyfikowany przez Cambridge lektor języka angielskiego. W zawodzie lektora dla dzieci pracowała w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chinach i Indonezji. Prowadzi działającą w Warszawie szkołę językową speak:art Angielski dla Przedszkoli.

Agnieszka Filipkowska

Od kilku lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego m.in. w żłobkach i przedszkolach. Autorka bloga www.angnieszka.pl, na którym dzieli się pomysłami na wykorzystanie tablicy filcowej w czasie zajęć językowych.

Sylwia Grubiak

Nauczycielka angielskiego od ponad 10 lat, autorka bloga Sylwia Grubiak – Creative Teacher, jedna z administratorek facebookowej grupy Nauczyciele Angielskiego. Pasjonatka nauczania poprzez gry i zabawy oraz wykorzystania TIK na lekcjach języka angielskiego.

Katarzyna Kłopska

Absolwentka filologii angielskiej UAM w Poznaniu, anglistka z Poznania, pracuje w Prywatnej Szkole Podstawowej Gaudium et Studium oraz współpracuje z wydawnictwem Nowa Era jako współautor podręczników i autor materiałów metodycznych. W swojej pracy uwielbia projekty międzynarodowe i wychodzenie z językiem poza salę lekcyjną. Prowadzi bloga PaniKasia: panikasiablog.wordpress.com.

Kasia Komarnicka

Nauczycielka języka angielskiego w szkole podstawowej we Włodzieninie w województwie opolskim. Prelegentka Get Creative Now! Autorka bloga made by kate made by kate.

Agnieszka Kruszyńska

Asystentka w Katedrze Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadzi zajęcia z dydaktyki języka hisz pańskiego oraz nowoczesnych technologii w edukacji dla studentów. Nauczycielka języka hiszpańskiego oraz wychowawczyni. Autorka bloga z materiałami dla nauczycieli www.oleedu.pl. Fanka wykorzystywania gier językowych na lekcjach języka hiszpańskiego oraz rozwijania kreatywności uczniów.

Marlena Kubelczuk

Od ponad 8 lat nauczyciel języka angielskiego, prywatnie mama 6 letniego Ksawerego. Autorka bloga Nauczycielka Angielskiego (www.nauczycielkaangielskiego.pl).

Ewelina Kusiak

Nauczycielka języka angielskiego. Pracuje w szkole podstawowej w Krakowie. Autorka bloga Pomysły przy tablicy 

Patrycja Lubaczewska-Molenda

Od ponad 6 lat nauczycielka języka angielskiego w Prywatnej Szkole Podstawowej im. T. Halika w Redzie. Autorka fanpage’a Pomysłowy język angielski.

Karolina Lubas

Nauczycielka języka angielskiego w szkole językowej w Rzeszowie. Pracuje z uczniami w każdej grupie wiekowej. Na co dzień dzieli się swoimi pomysłami na blogu www.karolinalubas.pl/blog.

Aleksandra Macenowicz

Nauczycielka z powołania, metodyczka, mama i żona. Autorka bloga Get Engspired (www.engspired.com). Ekspertka metody CLIL, którą zna z obydwu stron: była nią uczona i nią naucza. Uczy w ramach własnej działalności, prowadzi szkolenia dla nauczycieli.

Monika Niedźwiedzka

Właścicielka i lektorka szkoły językowej Smart Kids, pracuje z przedszkolakami i młodszymi dziećmi w wieku szkolnym. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i inspiruje ich na łamach bloga Małe duże.

Katarzyna Niemiec

Nauczycielka pasjonatka od 14 lat ucząca języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Autorka dwóch publikacji z piosenkami wspomagającymi naukę języka angielskiego Sing Alog All Year Long i Come And Play With Me. Od kilku lat prowadzi warsztaty Learn How To Teach dla nauczycieli języka angielskiego w przedszkolu i klasach I–III szkoły podstawowej.

Katarzyna Paciorek

Nauczycielka języka angielskiego w warszawskiej szkole językowej. Autorka bloga www.nauczycielnamiare.pl. Tworzy pomoce i materiały dla nauczycieli, które uatrakcyjnią każde zajęcia.

Joanna Patyk-Taous

Lektorka i mentorka związana zawodowo z poznańską szkołą językową Papuga. Autorka bloga z materiałami dydaktycznymi dla lektorów angielskiego patyczanka.pl.

Ilona Pawełek

Nauczycielka języka angielskiego. Jej pasją jest tworzenie materiałów dydaktycznych, które wspomagają proces nauczania. Swoimi pomysłami i propozycjami zabaw na zajęcia językowe dzieli się na blogu English Freak (www.englishfreak.pl).

Edyta Pikulska

Od ponad 10 lat lektor języka angielskiego, prowadzi własną szkołę językową Oxford Station. Pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, korzystając z zasad neurodydaktyki. Autorka bloga  www.edytapikulska.pl

Ewa Przybysz-Gardyza

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Ambasadorka Programu eTwinning, należy do społeczności Superbelfrzy RP, koordynator warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+, pasjonatka nowych technologii.

Kasia Bussa i Karolina Sanocka

Twórczynie jedynej w swoim rodzaju platformy Hello School oraz autorki szalonego Gramatycznego Bazgrolnika.
Kasia na co dzień realizuje ogromną pasję do przekazywania wiedzy w swojej szkole językowej, gdzie łamie schematy i kończy erę nudy na zajęciach angielskiego.
Karla to przebojowa dziewczyna i grafik do zadań specjalnych. Kreatywność połączona z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego sprawiła, że HelloSchoolowy świat stał rzeczywistością.

Dorota Szwajka

Nauczycielka języka angielskiego, właścicielka Szkoły Oh! English, która powstała z pasji, potrzeby samorozwoju i wykorzystywania sprawdzonych metod. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne techniki i metody oparte na intensywnej komunikacji, ruchu, śpiewaniu i aktywnej zabawie.

Agnieszka Tolak

Nauczycielka języka angielskiego, na stałe związana ze szkołą językową Speak ART. Certyfikowany nauczyciel II stopnia nauczania gry na fortepianie metodą Lidii Bajkowskiej. Prowadząca tzw. zerówki muzyczne w warszawskich przedszkolach. Właścicielka firmy Woodblocks specjalizującej się w nauczaniu języków obcych oraz gry na fortepianie dla dzieci i młodzieży.

Ewa Wodzicka-Dondziłło

Metodyk kursów dziecięcych w Centrum Języków Obcych Akcent, współpracuje również ze szkołą językową Lokomotywa w Łodzi. Od ponad 6 lat prowadzi autorskie zajęcia Angielskie Bajanie dla dzieci w wieku przedszkolnym, bazujące na podejściu multisensorycznym i założeniach storytellingu. Autorka podręczników do nauki angielskiego dla dzieci oraz artykułów o nauczaniu języka angielskiego w młodszych grupach wiekowych. Twórczyni strony www.angielskiebajanie.pl.

Agnieszka Wojtaszek

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i języka angielskiego w przedszkolu i żłobku. Prowadzi Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Karuzela” w Czempiniu. Autorka zajęć Great Storries No Worries dla dzieci w wieku przedszkolnym opartych o storytlelling. Twórczyni strony fanpage’a Creative Carousel, na którym dzieli się pomysłami na zajęcia.

Natalia Zduńczyk

Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w przedszkolach. Pasjonatka komiksu, autorka fanpage’a Pani Sowa i Miś, na którym w humorystyczny sposób przekazuje wartości istotne w życiu dzieci i dorosłych.

To Top ↑