• Musisz być zalogowany, aby tutaj pojawiły się powiadomienia
  • Musisz być zalogowany, aby tutaj pojawiły się powiadomienia
Zapisane

WYDANIE lipiec – sierpień | 4 (32) 2022

Punch in board! Kubeczki w nietypowym wydaniu

Układanie wieży czy dzielenie na różne kategorie to tylko przykłady zabaw, do których są nam potrzebne papierowe lub plastikowe kubeczki. Jednak prawdziwym hitem może okazać się Punch it board – deska z otworami na kubeczki. Jej wykonanie może zająć trochę czasu, ale naprawdę warto.

Natalia Tengowska

Od czego zacząć?

Deska powinna być drewniana, a otwory dokładnie wymierzone oraz dopasowane do wielkości kubeczków. Idealnie będzie, gdy do deski bądź sklejki dorobimy stojak, aby Punch it board nie przewracała się na podłogę. W przypadku, gdy deska ma nieciekawe kolory, można ją pomalować według własnego uznania. (Moja została pomalowana w piękne kwiaty). Gdy Punch it board jest już gotowa, potrzebna będzie odpowiednia liczba kubeczków, bibuła oraz gumki recepturki. Ideą przewodnią deski z otworami jest to, aby uczniowie przebili ręką lub innym przedmiotem bibułę i odkryli, co jest w środku kubeczków.

Chcesz przeczytać artykuł w całości?

To i wiele więcej dzięki prenumeracie premium

• 6 numerów czasopisma w wydaniu papierowym, co dwa miesiące prosto na Twoje biurko
  • Ponad 360 stron unikatowych treści rocznie
  • Dostęp do wszystkich wydań czasopisma w formie elektronicznej
  • Pełen dostęp do biblioteki materiałów w strefie premium
  • Nagrania z tematycznych szkoleń (wraz z materiałami i certyfikatami)
  • Prezenty i dodatki do czasopisma
  • Pomysły na ciekawe lekcje
  • Szczegółowe scenariusze nietypowych zajęć
  • Wskazówki do przygotowania pomocy dydaktycznych
  • Gotowe materiały do zajęć (karty pracy karty obrazkowe, plakaty układanki, quizy, malowanki, plansze itd.)

O autorze

{{ title }}

Którymi tagami chciałabyś otagować dany materiał?

Do jakiego folderu chciałabyś dodać artykuł?

Tag/Folder został dodany!

Artykuł/Materiał został usunięty!

Za moment strona się odświeży

Artykuł/Materiał został zapisany!

Powiązania artykułu zostały usunięte lub artykuł nie został poprawnie nieprzypisany!

Żeby móc zapisać do ulubionych. Musisz być zalogowany!