W bieżącym numerze przedstawiam wam 20 pomysłów na to, co możecie przygotować wspólnie z uczniami na zajęciach związanych z kulturą krajów anglojęzycznych. Zobaczcie pomysły na crafty i inne aktywności, które zaangażują waszych uczniów i będą dla was niezłą zabawą!

  1. Chcecie wybrać się z uczniami do Stanów Zjednoczonych? Trzeba mieć czym! Zbudujcie model samolotu z różnego rodzaju rzeczy z odzysku: kartonów, butelek, rolek po papierze toaletowym itp.
  2. Samolot możecie zbudować także z krzeseł dostępnych w sali; pozwólcie uczniom kierować się wyobraźnią, następnie wszyscy do niego wsiądźcie i wybierzcie się za ocean.
  3. Na taką podróż każdy z uczniów może przygotować sobie też swój własny paszport i wizę – przydadzą się zdjęcia, które przyniosą uczniowie, i stempel z monety.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

Zaloguj     Zamów prenumeratę

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 41  Strona 42  Strona 43

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Kredki w Krainie Olbrzymów

Opowieść o Jasiu i magicznej fasoli zdecydowanie nie była ulubioną baśnią mojego dzieciństwa, ale sam motyw magicznej fasoli i olbrzyma mieszkającego wysoko w chmurach wydał mi się na tyle intrygujący,...

Czytaj więcej

Move your body

Pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym są bardzo ważne zarówno dla nauczycieli, jak i dla uczniów. Chcemy zachęcić dzieci do nauki już na samym początku, pokazując, że język angielski...

Czytaj więcej
To Top ↑