Na pewno pamiętacie artykuł z pierwszego numeru „Get Creative”, w którym pokazywaliśmy niecodzienne wykorzystanie codziennych przedmiotów. Czas na kolejną superdawkę inspiracji, szczególnie że właśnie zakończyliśmy rok szkolny, a nauczycielskie biurka nierzadko skrywają prawdziwe skarby. Opisane poniżej pomysły są również świetnym pretekstem do powtórki materiału poprzez zabawę.

Mówi się, że zawód nauczyciela to jedyny, w którym przybory zabiera się z domu i przynosi do pracy, a nie odwrotnie. Kto z nas nie przypomni sobie chwili, kiedy podążał do pracy z wielkimi kartonami i torbami spakowanymi do granic możliwości? Usłyszałam kiedyś opinię od koleżanki nienauczycielki, że patrząc na mnie niosącą opasłe torby, zastanawia się, dlaczego ją ominęła ta świetna promocja. Faktycznie, zbieractwo nauczycieli jest powszechnie znane, ale czy to nie cudowne, że wszystko może się przydać? Czy czuliście kiedyś dreszcz, patrząc na klamerki, a wasze oczy błyszczały na widok papierowych talerzyków?

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

Zaloguj     Zamów prenumeratę

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 33  Strona 34  Strona 35  Strona 36

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Powtórkowe szaleństwo

Koniec roku szkolnego to idealny moment na wszelkiego rodzaju powtórki i podsumowania, nawet z najmłodszymi dziećmi. Powtórzenie materiału nie zawsze musi być czymś nudnym i przykrym dla...

Czytaj więcej
To Top ↑