Prosto z kuchni – po maśle orzechowym, czerwonej fasoli, bezglutenowym musli, kawie bezkofeinowej czy mleku modyfikowanym, a nawet prosto z siłowni – po odżywkach białkowych. Puszki! Oprócz tego, że świetnie nadają się do przechowywania różnych drobiazgów (nie tylko tych kuchennych), są również wspaniałą pomocą dydaktyczną. Jeśli posiadacie jakieś puszki, nie zastanawiajcie się długo, co z nimi zrobić – wykorzystajcie je do stworzenia zajęć, które zaangażują uczniów do pracy, przyciągną ich uwagę, rozbawią, a nawet owieją lekcję tajemnicą!

Holidays at the seaside

Czy wiedzieliście, że rekiny nie muszą martwić się o swoje zęby? Rosną im przez całe życie. Lucky sharks! Rekiny budzą wiele sympatii wśród najmłodszych mimo ich śmiercionośnej natury.