Kalendarz wydarzeń i warsztatów odbywających się w szkole może być formą promocji samej placówki i źródłem dodatkowych dochodów. Zimowe miesiące to doskonała okazja, by zaplanować czas z dziećmi w kreatywny sposób i wykonać niezwykłe dekoracje lub gadżety!

Zaproponuj zajęcia, które obudzą twórczą moc dzieci, pozwolą wykonać wyjątkowe rzeczy, staną się odskocznią od rutyny dnia codziennego i wyróżnią twoją szkołę na tle innych placówek. Ponieważ wzrasta zainteresowanie zajęciami dodatkowymi dla dzieci, warto wykorzystać ten trend i zaoferować to, czego jeszcze do tej pory nie było w twojej okolicy. Skieruj ofertę do klientów indywidualnych lub grup zorganizowanych, proponując warsztaty na mikołajki, Dzień Babci, Dzień Dziadka lub walentynki, a ofertę wydarzeń odbywających się tylko dla uczniów twojej szkoły możesz wzbogacić o warsztatu DIY w całości prowadzone w języku angielskim. To nie tylko świetna okazja do nauki języka, ale również bardzo dobra reklama twojej szkoły.

Strona 50  Strona 51  Strona 52  Strona 53