Anna Buschke zaprasza w ekscytującą podróż w poszukiwaniu kolorowych pisanek i proponuje dawkę pomysłów i inspiracji w wiosenno-wielkanocnym klimacie. Dodatkowo przekonuje, jak ogromy potencjał drzemie w książce pt. My litt le world EGG kultowego wydawnictwa Litt le Tiger Kids.

Króliczek, owieczka, szczeniak, kotek, kucyk oraz niebieski ptaszek wyruszają na poszukiwania kolorowych pisanek. Łąka, grządka kwiatowa, czy też stóg siana – to miejsca poszukiwań. Na szczęście dla bohaterów książki to bułka z masłem! Nie można dać się zwieść, to nie koniec historii! Jajka powoli zaczynają pękać i ku uciesze czytelnika wykluwają się z nich urocze, puszyste kurczaki!

Zabawny rymowany tekst, wiosennie kolorowe ilustracje oraz specjalnie podziurkowane strony – My litle world EGG – to zdecydowanie wielkanocny must- -have nauczyciela w grupach przedszkolnych oraz wczesnoszkolnych. To nie tylko wciągająca opowieść, to przede wszystkim prawdziwa kopalnia pomysłów na najróżniejsze gry, zabawy i prace plastyczne.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

Zaloguj     Zamów prenumeratę

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 34  Strona 35  Strona 36  Strona 37  Strona 38  Strona 39

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

This is my family!

Rodzina to temat, który dzieci wprost uwielbiają. Omawiany na zajęciach wzbudza zdecydowanie pozytywne emocje. Jest bliski ich sercu, każdy ma coś do opowiedzenia. Jednak koncepty, które...

Czytaj więcej

Let’s solve a mystery

Wszyscy uczniowie lubią się uczyć poprzez zabawę, szczególnie z nutką rywalizacji. Świetną okazją do tego są propozycje od Moniki Niedźwiedzkiej, które pasują do zdecydowanej większości...

Czytaj więcej
To Top ↑