Przed nami wyprawa do zakamarków tętniącego życiem oceanu. Sprawdzimy, jakie zwierzęta kryją się w morskiej toni i czy aby na pewno każde z nich ma przyjacielskie zamiary. Jeśli macie ochotę na porządną dawkę kreatywnych pomysłów na wakacyjno-morskie zajęcia ten artykuł jest dla was!

K iążka The Very Silly Shark to prawdziwa perełka, która idealnie sprawdzi się podczas storytellingu zarówno w grupach przedszkolnych, jak i wczesnoszkolnych. To część kultowej serii Amazing pop-up fun, której autorem jest Jack Tickle. Trójwymiarowe, ruchome ilustracje przestrzenne oraz rymowany tekst – to zdecydowanie pomoc dydaktyczna z efektem WOW!

Podczas lektury The Very Silly Shark uczniowie poznają mieszkańców mórz i oceanów. Wśród nich znajduje się ruszający płetwami oraz wielką paszczą rekin, który bawi się z rybkami w „a kuku”, pomarańczowy krab bokiem przemierzający dno oceanu, wesoły żółw, który z wigorem pływa w morskiej toni, nadęta i rozzłoszczona rozdyma oraz nieśmiały konik morski bawiący się w chowanego w gąszczu wodorostów.

[ . . . ]

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą prenumeratę w wersji PREMIUM lub PREMIUM+.

Zaloguj     Zamów prenumeratę

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 42  Strona 43  Strona 44

POBIERZ MATERIAŁY UZUPEŁNIAJĄCE

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Storytime

Prowadząc zajęcia istotne jest, aby uczniowie wiedzieli, jakiego typu aktywność zaraz się rozpocznie. Tego rodzaju rutyna daje im poczucie bezpieczeństwa i wprowadza porządek, a nauczycielowi ułatwia...

Czytaj więcej

Fruit Day w przedszkolu

Owoce są bardzo smaczne i mają wiele wartości odżywczych, dlatego warto o nich mówić i zachęcać dzieci do ich jedzenia. Ponadto 1 lipca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Owoców, to...

Czytaj więcej
To Top ↑