Zacznij rok szkolny z efektem WOW!

Wprowadzenie cyklicznych warsztatów kreatywnych i naukowych dla dzieci może stać się źródłem dodatkowego dochodu dla placówki edukacyjnej, ale również doskonałym sposobem promowania jej, podejmowania skutecznych działań marketingowych, pozyskiwania nowych klientów i pokazania, że dbamy o różnorodność oferty edukacyjnej zaspokajającej niewątpliwie coraz to większe potrzeby dzieci i ich rodziców.

Magdalena Techmańska-Czapska

Miesiące wakacyjne to nie tylko czas odpoczynku i regeneracji dla właścicieli szkół, ale przede wszystkim okres poszukiwania inspiracji i mądrego planowania kolejnego roku szkolnego. Za

Ten artykuł jest dostępny dla prenumeratorów

• Pełen dostęp do biblioteki materiałów w strefie online przez 12 miesięcy
    • Dostęp do wszystkich wydań czasopisma w wersji online
    • Nagrania z tematycznych szkoleń online (wraz z materiałami i certyfikatami)
    • Szczegółowe scenariusze nietypowych zajęć
    • Tysiące gotowych materiałów do zajęć do pobrania – bez limitu (karty pracy karty obrazkowe, plakaty układanki, quizy, malowanki, plansze itd.)

• Pełen dostęp do biblioteki materiałów w strefie online przez 12 miesięcy
    • Dostęp do wszystkich wydań czasopisma w wersji online
    • Nagrania z tematycznych szkoleń online (wraz z materiałami i certyfikatami)
    • Szczegółowe scenariusze nietypowych zajęć